26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۸:۴۰:۰۰
کد مطلب:  lQOPaiIX
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی:
آموزش و پرورش محور توسعه و پیشرفت کشور است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی، نظام تعلیم و تربیت را به عنوان یک دستگاه مهم و اثر گذار برشمرده و بر نقش نیروی انسانی در آموزش و پرورش تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری، در شانزدهمین جلسه شورای برنامه ریزی، از دستگاه تعلیم و تربیت به عنوان یک دستگاه مهم و تأثیرگذار در کشور یادکرده  و گفت: اولویت بندی در برنامه ریزی ها، داشتن برنامه و برنامه محوری همچون برنامه عملیاتی و اهمیت دادن به نیروی انسانی توانمند سه نکته بسیار مهم و اساسی در سازمان گسترده و پر حجم آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به لزوم ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش افزود: باید برنامه‌ریزی برای این مهم و اجرای آن را به خوبی و براساس دستور العمل های وزارت متبوع اجرا شود تا سال تحصیلی 96-95 را به خوبی آغاز کنیم.

این مقام مسئول در پایان گفت: در این جلسه موضوعاتی همچون بررسی نتایج جلسات کمیته های تخصصی ساماندهی فضا و نیروی انسانی، کارگروه های  پنج گانه پروژه مهر، پایگاه انتخاب رشته ویژه پدیرفته شدگان آزمون سراسری و هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در این راستا تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

به اشتراک بگذارید :