24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۰۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1770023
30 آبان ماه، برگزاری آیین اختتامیه «نوزدهمین جشنواره کتاب رشد»

دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب رشد از برگزاری مراسم پایانی این جشنواره از ساعت 14 تا 16 روز یک‌‌شنبه 30 آبان، در مدرسه تاریخی دارالفنون، خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، کیومرث جهانگردی؛ اظهار کرد: امسال، تعداد 3 هزار و 342 کتاب به دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی رسید که از بین آن ها هزار و 338 عنوان، برای ورود به مدارس، مناسب تشخیص داده شد.

وی افزود: کتاب‌های مناسب، در 27 گروه مختلف داوریِ جشنواره کتاب رشد مورد رقابت قرار گرفتند که داوران و اعضای کمیته علمی جشنواره، 72 کتاب را به‌عنوان نامزد دریافت جایزه معرفی کردند و در نهایت 11 کتاب برگزیده و 22 اثر شایسته تقدیر انتخاب شدند.

دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب رشد ادامه داد: در آیین اختتامیه جشنواره کتاب رشد، از مؤلفانِ کتاب‌های برگزیده و مؤلفان و مترجمان آثار شایسته، تقدیر و قدردانی خواهد شد.

جهانگردی گفت: در کنار این مراسم، نمایشگاهی از منابع آموزشی و تربیتی مکتوب و غیرمکتوب با همکاری شرکت‌ها و مؤسسات فرهنگی و آموزشی تولید کننده منابع آموزشی و تربیتی برپا خواهد شد که به‌نظر می‌رسد بازدید از آن می‌تواند برای علاقه‌مندان به منابع آموزشی و تربیتی جذاب، دیدنی و مفید باشد.

به اشتراک بگذارید :