12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1769563
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع کارشناس مسئولان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی استان عنوان کرد:
پیشتازی خوزستان در نرخ توسعه مشارکت های مردمی در کشور/تاسیس ۱۳ هنرستان غیردولتی در استان خوزستان/کسب رتبه اول کشور در شاخص توسعه فحک

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به پیشتازی خوزستان در شاخص مشارکت های مردمی، بیان کرد: ۱۳ هنرستان جدید غیردولتی در استان خوزستان تاسیس شدند و این استان رتبه اول کشور در شاخص رشد توسعه فحک را کسب کرد‌.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در جمع کارشناس مسئولان مدارس و  مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی استان اظهار کرد: توسعه کمی و کیفی شاخص فنی حرفه ای و کاردانش از اولویت های مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه ارتقای شاخص های کیفی آموزش است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: استان خوزستان با رشد ۵ درصدی در شاخص فحک موفق به کسب رتبه اول کشوری در شاخص رشد و توسعه این شاخص شد و این امر نشان از اهمیت بخشی متولیان تعلیم و تربیت در سراسر استان به مقوله توسعه آموزش های مهارتی است.


مودت در پایان یادآور شد: توسعه مشارکت های مردمی در حوزه آموزش نیز در دستور کار آموزش و پرورش خوزستان قرار دارد‌. بر همین اساس مجوز تاسیس ۱۳ هنرستان جدید غیردولتی در استان خوزستان صادر شده است.

به اشتراک بگذارید :