21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۵:۳۴:۴۲
کد مطلب:  1769505
در راستای طرح ابتکاری سپردن اجرای امور نمازجمعه به دانش آموزان؛
نماینده سازمان بسیج دانش آموزی کشور با امام جمعه تبریز دیدار کرد

در پی اقدام مبتکرانه امام جمعه تبریز در سپردن تمامی امورات به دانش آموزان بسیجی در هفته بسیج دانش آموزی؛ سرهنگ پاسدار حسین بابازاده به نمایندگی ازرئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور، مسئولین و فرماندهان سپاه استان و رییس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه عاشورا در بیت امام جمعه حضور یافته و از اقدام مبتکرانه وی در سپردن تمامی امورات به دانش آموزان بسیجی در هفته بسیج دانش آموزی امسال طی لوحی تقدیر نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در این دیدار سرهنگ پاسدار حسین بابا زاده نماینده رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور ضمن قدرانی از این اقدام مبتکرانه امام جمعه محبوب تبریز گفت: این اقدام در شهر تبریز که شهر اولین هاست الگویی برای تمام استان ها در راستای ارج نهادن به نوجوانان و حمایت از نسل جوان و نوجوان است.

وی افزود: این اقدام مبتکرانه که از طرف بسیج دانش آموزی آذربایجان شرقی با حمایت های شخص امام جمعه رخ داد چراغ راهی برای مسئولین کشوری و استانی خواهد بود.

بابازاده در پایان سخنان خود پیام تقدیر سردار غلام رضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور و مجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی کشور را به ایشان ابلاغ کرده و از تمامی زحمات ایشان تشکر کرد.

در ادامه این دیدار معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، سرهنگ الیاس گل محمدزاده نیز از حمایتهای بی دریغ نماینده ولی فقیه در استان و از فعالیتها و عملکرد سازمان بسیج دانش آموزی آذربایجان شرقی تشکر نموده و توفیقات روز افزون ایشان را از خداوند متعال مسئلت نمود.

رئیس بسیج دانش آموزی آذربایجان شرقی در حاشیه این دیدار گفت: حرکت‌زایی و پویایی مهم‌ترین امری است که باید در دانش‌آموز مؤمن و انقلابی وجود داشته باشد و این موضوع در رفتار او مشاهده شود، لذا دانش‌آموزان باید با الگو گیری از شهدا این گونه راه آنان را ادامه دهند.

وحید فرشباف یکی دیگر از شرایط را خوب درس خواندن و خوب کار کردن خواند و افزود: علم و علم‌آموزی یکی از اساسی‌ترین ابزارها و وسیله‌ها است، آنهایی که نخبه هستند، برای کشورشان کار کنند، در خدمت دشمن قرار نگیرند؛ باید درس خواندن یک ارزش والا برای دانش آموزان باشد و رابطه‌ خود را با خدای متعال تقویت کنند. دشمن را بشناسیند و فریب نخورند./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :