15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۱۲:۲۶:۰۲
کد مطلب:  1769021
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع مدیران پروهشسراهای دانش آموزی استان:
توسعه آموزش های مهارتی اولویت مجموعه تعلیم و تربیت استان است/ اقدامات پژوهشی مبنای تحقق روند کیفیت بخشی در حوزه آموزش است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر ضرورت توسعه آموزش های مهارتی، بیان کرد: تحقق برنامه های کیفیت بخشی در آموزش تنها با اجرای کامل برنامه های پژوهش محور و علمی محقق می شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت امروز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در جمع مدیران پژوهشسراهای دانش آموزی اظهار کرد: پژوهشسراهای دانش آموزی یک ظرفیت تحولی برای تحقق برنامه کیفیت بخشی به روند آموزش و پرورش را در اختیار متولیان تعلیم و تربیت سراسر استان قرار می دهند و البته اجرای این برنامه ها تنها با توجه به ترویج نگرش پژوهش محور امکان پذیر خواهد بود.


وی در ادامه با اشاره به اهمیت توسعه آموزش های مهارتی در استان خوزستان؛ توضیح داد: استان خوزستان با رشد ۵ درصدی در شاخص فنی حرفه ای و کاردانش بیشترین رشد کشوری در این شاخص را داشته است و البته تحقق این امر تنها با تکیه بر رویکرد پژوهش محور میسر شد.


مودت در پایان یادآور شد: استان خوزستان در ارزیابی شاخص های تخصصی و عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی موفق به ارتقای ۷ پله ای شده است که شایسته تقدیر و تشکر است.

به اشتراک بگذارید :