19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۸:۰۱:۱۶
کد مطلب:  FomFEbW2
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دیدار با امام جمعه ورامین:
برگزاری گفتمان های دینی در دستور کار آموزش و پرورش است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دیدار با امام جمعه ورامین گفت: توسعه همکاری بیشتر حوزه علمیه در زمینه های اقامه نماز جماعت مدارس، آموزش احکام، انتخاب مراجع تقلید، برگزاری گفتمان های دینی در دستور کار آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از دیدار با امام جمعه ورامین در راستای تشکیل کمیته ی همکاری های حوزه علمیه با آموزش و پرورش خبر داد.

سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در راستای تشکیل ستاد کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش  شهرستان ورامین، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس اداره قرآن عترت و نماز اداره کل متبوع، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش معاون پرورشی و تربیت بدنی ورامین، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن عترت و نماز و جمعی از همکاران آموزش و پرورش ورامین با آیت الله سید مرتضی محمودی، امام جمعه این شهرستان به دیدار و گفتگو پرداختند.

هاشمی در این دیدار ضمن ارائه گزارش مختصر از فعالیت های جاری معاونت پرورشی استان، گفت: توسعه همکاری بیشتر حوزه علمیه در زمینه های اقامه نماز جماعت مدارس، آموزش احکام، انتخاب مراجع تقلید، برگزاری گفتمان های دینی در دستور کار آموزش و پرورش است.

این مقام مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود تشکیل و فعالیت کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش در سطح استان را مثبت ارزیابی نموده و خواستار فعال تر شدن  این کمیته در سطح منطقه با ریاست و نظارت امام جمعه شد.  

در پایان نیز آیت الله سید مرتضی محمودی در خصوص مسئولیت خطیر حوزه علمیه و آموزش و پرورش در خصوص تربیت اسلامی نسل جوان رهنمود های ارزنده ای ایراد کرد.  

به اشتراک بگذارید :