13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ ۰۸:۲۵:۱۹
کد مطلب:  1768497
با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت؛
نگارخانه سرو کانون سهروردی زنجان افتتاح شد

همزمان با سفر مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش به استان، نگارخانه سرو کانون سهروردی زنجان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، علی رمضانی؛ مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت در حاشیه بهره برداری از نگارخانه سرو،  به ضرورت احداث یک گالری هنری برای توسعه فرهنگ نمایشگاهی در استان زنجان اشاره کرد و عنوان داشت: با بررسی ها و نیاز سنجی هایی که صورت گرفته لزوم ایجاد چنین فضایی برای جامعه هنری به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان احساس گردید و با همت و دغدغمندی همکاران در اداره کل آموزش و پرورش استان مراحل طراحی و ساخت این مجموعه آغاز شد.

وی طراحی خاص و هنری گالری را از ویژگی های برجسته مجموعه دانست و افزود:  در نورپردازی، رنگ آمیزی  و فضای کلی گالری استاندارد های لازم بر اساس نیاز یک گالری ایده آل در نظر گرفته شده است.

رمضانی در پایان از پیگیری و حمایت های مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاونت پرورشی و فرهنگی، اداره فرهنگی هنری و عوامل کانون سهروردی در ساخت این مجموعه قدردانی کرد.

گفتنی است نگارخانه سرو در مساحت 170 متر مربع و در مدت چهار ماه تکمیل و با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت به بهره برداری رسید.

 

 

به اشتراک بگذارید :