22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۴:۳۳:۵۹
کد مطلب:  1767957
معاون سوادآموزی آموزی و پرورش استان در بازدید از مرکز یادگیری محلی منطقه خواجه:
ایجاد تحول در ابعاد فردی و اجتماعی و اشتغال زایی از اهداف اساسی مراکز یادگیری محلی می باشد

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان در بازدید از مرکز یادگیری محلی منطقه خواجه ، ایجاد تحول در ابعاد فردی و اجتماعی و اشتغال زایی را از اهداف اساسی مراکز یادگیری محلی عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، اسفندیار صادقی در راستای بررسی فعالیت های سوادآموزی مراکز یادگیری محلی ، از مرکز یادگیری محلی منطقه خواجه بازدید کرد.

معاون سوادآموزی استان در این بازدید در خصوص فعالیت مراکز یادگیری محلی گفت : فعالیت این مراکز  براساس نیاز های منطقه انجام می‌گیرد و در سالهای گذشته آموزش مهارت پرورش قارچ با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

این مقام مسئول افزود : تلفیق سواد پایه با کسب مهارت های اساسی زندگی ، حقوق شهروندی و مهارت های اجتماعی و شغلی نقش بسزایی در توانمند سازی مخاطبان سوادآموزی دارد.

 اسفندیار صادقی مهارت های فرزند پروری ، آموزش خیاطی ، گل دوزی عروسک سازی ، طراحی بر روی شیشه و پارچه را از جمله مهارت های مورد استقبال در مراکز مختلف یادگیری محلی عنوان کرد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان با اشاره به اهمیت گسترش مراکز یادگیری محلی اظهار داشت : با توجه به اینکه بسته تحولی پیوند سواد و زندگی یکی از بیست و پنج بسته‌ی تحولی آموزش و پرورش می باشد ، تقویت این مراکز را جزو رویکرد های اصلی معاونت سوادآموزی استان قلمداد کرد.

وی در پایان استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه ها را در خصوص رشد و تقویت مراکز ضروری دانست و افزود : در این راستا تفاهم نامه استانی با اداره کل  فنی و حرفه ای به امضا رسیده است.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :