18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۴:۲۲:۱۶
کد مطلب:  1767937
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
عضویت بیش از 60 هزارنفر در کانال «بازی، زندگی کودک»

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران از عضویت بیش از 60 هزار نفر از اولیا مربیان و کودکان پیش دبستانی در کانال «بازی، زندگی کودک» که دبیرخانه کشوری آن در استان مازندران مستقر است خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «بهروز منصورکیایی» در آئین افتتاح کانال « بازی، زندگی کودک» که با حضور فضلی مشاور معاون وزیر و مسئول هماهنگی امور پیش از دبستان وزارت آموزش و پرورش و سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد گفت: این کانال در بستر شاد از سال گذشته پایه ریزی شده و تا کنون 60 هزار نفر از اولیای دانش‌آموزان، مربیان پیش دبستانی و نوآموزان در این کانال عضو شده و فعالانه در آن حضور دارند.

وی افزود: تاکنون بیش از 2000 محتوای الکترونیکی به دبیرخانه کشوری این کانال که در استان مازندران واقع شده است، واصل شده که در حدود 90 درصد آنها در استان مازندران و ده درصد نیز توسط سایر استانها به دبیرخانه این کانال رسیده است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران از تشکیل 4 کارگروه برای بررسی محتواهای ارسالی خبر داده و گفت: در مرحله اول 400 نفر از مربیان عزیز با صرف بیش از 3000 ساعت وقت محتواهای مورد نظر را تولید کردند که پس از وصول این آثار به دبیرخانه ، 55 نفر از همکاران در کمیته شهرستانی با صرف 1100 ساعت زمان، به بازبینی آثار پرداختند.

منصورکیایی اضافه کرد: پس از این مرحله در کارگروه استانی تعداد 13 نفر از همکاران ستادی به بررسی آثار پرداختند و در نهایت نیز یک تیم 8 نفره آثار را در مرحله پایانی بررسی کرده و برای انتشار در کانال اقدام می کردند.

وی این کانال را فرصتی مناسب برای مربیان، نوآموزان و اولیا توصیف و خاطرنشان کرد: استفاده از بستر امن شاد یک پل ارتباطی خوب بین مربیان و نوآموزان ایجاد کرد و میدانی شد برای نمایش آثار تولیدی مربیان و آموزش تولید محتواهای مناسب الکترونیکی.

بهروز منصورکیایی در پایان از بررسی چالش های موجود این کانال خبر داده و ابراز امیدواری کرد تا در شروع فعالیت این کانال در سال جاری اشکالات موجود نیز مرتفع گردد.

به اشتراک بگذارید :