23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۴:۰۷:۲۶
کد مطلب:  1767879
برگزاری جلسه کاربست نتایج طرح پژوهشی" شناسایی عوامل موثر بر مشارکت والدین در دوره های آموزش خانواده "

به همت اداره انجمن اولیا و مربیان و همکاری گروه تحقیق و پژوهش  جلسه کاربست نتایج طرح پژوهشی" شناسایی عوامل موثر بر مشارکت والدین در دوره های آموزش خانواده " برگزارشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان  ، بهروز رجایی رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل در این خصوص گفت:  آموزش خانواده یکی از مباحث اصلی و مهم آموزش و پرورش در راستای ایجاد تعامل و همکاری سازنده بین اولیا و مدارس می باشد، چرا که هرچه نقش اولیا در نظام تعلیم و تربیت پررنگ تر باشد نتایج کاربردی در مسایل تربیتی و آموزشی برای دانش آموزان مفید خواهد بود .

وی افزود :  اعضای شورای تحقیقات و  گروه تحقیق و پژوهش اداره کل نگاه ویژه و مثبتی به جایگاه ارزشمند آموزش خانواده و مدرسان شریف آموزش خانواده دارد .

رجایی ادامه داد: توجه به نتایج کاربست طرح های پژوهشی اولویت اساسی و مهم در رسالت خطیر شورای تحقیقات آموزش و پرورش استان زنجان است .

وی در ادامه از حمایت های مدیر کل و معاون  پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل در خصوص تمهید مقدمات هفته پژوهش قدردانی کرد .

محمود کلانتری رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل نگاه ویژه به مسایل آموزش خانواده و توجه به امر مشاوره برای خانواده ها را ضروری دانست و گفت :  همکاری های خوبی بین گروه تحقیق و پژوهش و اداره انجمن اولیا و مربیان به عنوان ناظر سازمانی در تهیه و تدوین طرح پژوهشی" شناسایی عوامل موثر بر مشارکت والدین در دوره های آموزش خانواده" انجام گرفته است .

 وی در ادامه افزود: نشست مشترک کارشناسان انجمن اولیا و مربیان نواحی و مناطق 14 گانه در راستای اهمیت قرار دادن به کاربست نتایج طرح های پژوهشی مذکور تشکیل شده تا موانع و راهکارها مورد تبادل نظر قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :