13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۰:۴۸:۳۶
کد مطلب:  1767355
جلسه گردهمایی کارشناسان انجمن اولیاء و مربیان مناطق و نواحی استان برگزار شد

جلسه گردهمایی کارشناسان انجمن اولیاء و مربیان مناطق و نواحی استان، با حضور معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، رئیس انجمن اولیاء و مربیان اداره کل و کارشناسان انجمن اولیاء و مربیان مناطق درسالن شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسین حسنلو؛ معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و کارشناسان انجمن،  گفت: باید دانش آموزان و اولیاء را به حضور در مراکز مشاوره و انجمن تشویق کنیم و موانع حضورشان را برطرف کنیم.

حسنلو همچنین اشاره داشت: توجه به تأمین تجهیزات لازم در مراکز مشاوره و انجمن اهمیت زیادی دارد که باید نسبت به این مسئله اهتمام بورزیم.

وی با اشاره به این که مشاوران سرآمد زیادی در خود آموزش و پرورش داریم گفت: باید به این همکاران توجه بیشتری داشته و به آنها اعتماد کنیم و حمایت های لازم را داشته باشیم.

در ادامه جلسه محمود کلانتری؛ رئیس انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور کارشناسان مناطق به اهمیت تشکیل این جلسات و تعامل کارشناسان این حوزه اشاره کرد.

وی در ادامه بر اهمیت توجه به اولیاء به عنوان ضلع سوم آموزش تأکید کرد و گفت: اگر اولیاء همراه نباشند، به اهداف آموزش و پرورش نخواهیم رسید.

کلانتری همچنین تأکید کرد که شور و انگیزه جوانان در کنار تجربه می تواند بسیار کارساز باشد.

در ادامه کارشناسان انجمن اولیاء و مربیان مناطق، به ارائه ی گزارشی مختصر از فعالیت های انجمن پرداختند.

به اشتراک بگذارید :