18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۰۰:۱۴:۱۰
کد مطلب:  1766647
باحضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد؛
آئین تجلیل از رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور در بابل

آئین تجلیل از ۳۵ نخبه علمی در کنکور، المپیاد علمی و المپیاد نانوی شهرستان بابل با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ آئین تجلیل از رتبه های برتر کنکور دارای رتبه های دورقمی، دارندگان مدال طلای المپیاد علمی و المپیاد نانوی شهرستان بابل، با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، دهقان معاون آموزش متوسطه اداره‌کل، شورزندی رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره کل، جایمند مدیر آموزش و پرورش بابل، تعدادی از خیرین و تنی چند از شخصیتهای علمی در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی بابل برگزار شد.

علیرضا سعدی پور در این آئین ضمن تقدیر از اهتمام و مساعی مدیران محترم مدارسی که تلاش کردند تا فرزندان عزیزمان در المپیادها و کنکور افتخارآفرینی کنند، گفت: قدردان تلاش اولیای دانش‌آموزان و معلمان و دبیران گرانقدر هستیم.

وی بابل را شهرستانی با سابقه آموزشی دیرینه و سرشار از پتانسیل و ظرفیت دانسته و افزود: فرزندان بابل در تمام حوزه های علمی، پژوهشی، هنری و ... می درخشند و نه تنها دانش‌آموزان بلکه معلمان بابلی نیز در جشنواره های مختلف کشوری افتخارآفرینی می‌کنند که نشان از همگرایی، همدلی و همزبانی مسئولین امر در این شهرستان دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه یکی از شاخص‌های سنجش شهرستانها، نتایج المپیادهای علمی است تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که اعلام کنیم ۱۷۱ نفر از دانش‌آموزان این شهرستان در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قبول شدند.

سعدی پور یادآور شد: ۱۴۶ دانش‌آموز بابلی، امسال در دانشگاه فرهنگیان پذیرش و جزو همکاران ما شدند.

وی با اشاره به اهمیت تجلیل از نخبگان علمی تأکید کرد: نباید از دانش‌آموزانی که صاحب مهارتهای ویژه‌ای در سایر زمینه‌ها هستند غافل شویم، و تقدیر از این دسته از دانش‌آموزان را نیز در دستور کار داشته باشیم و به ایجاد انگیزه در آنها کمک کرده و به تربیت دانش‌آموزان تمام ساحتی اهتمام ورزیم.

به اشتراک بگذارید :