15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ۲۰:۵۱:۱۷
کد مطلب:  1766547
در ارزیابی های ملی و دستگاهی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی؛
ارتقاء ۷ رتبه ای آموزش و پرورش خوزستان /آموزش و پرورش خوزستان از رتبه ۳۰ به رتبه ۲۳ ارتقاء یافت

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع مدیران مدارس مختلف شهرستان مسجدسلیمان گفت: آموزش و پرورش خوزستان با ارتقاء ۷ رتبه ای در شاخص های عمومی و تخصصی از رتبه ۳۰ به رتبه ۲۳ رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت ظهر امروز دوشنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ در جمع مدیران مدارس مختلف شهرستان مسجدسلیمان ،  با اشاره به فعالیت‌های گسترده در دو سال گذشته اظهار کرد: آموزش و پرورش استان خوزستان در  ارزیابی های ملی و دستگاهی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی با ارتقاء ۷ رتبه ای از جایگاه ۳۰ به جایگاه ۲۳ رسید.

وی با اشاره به تلاش‌های گسترده فرهنگیان در دوران زیست‌بوم کرونا اظهار کرد: سند تحول بنیادین به مسئله تربیت توجه ویژه‌ای داشته است و ضروری است که تربیت به عنوان یکی از محورهای اساسی در مدارس مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان افزود: آموزش و پرورش تاثیر گذارترین دستگاه در بین دستگاه‌های کشور است که به صورت مستقیم در تربیت نسل‌های آینده کشور تاثیر بسزایی دارد.

مودت با عنوان اینکه خلاقیت مدیران مدارس موجب ترقی نظام تعلیم و تربیت کشور است گفت: سند چشم انداز آموزش و پرورش خوزستان با فعالیت‌های علمی و پژوهشی به صورت دقیق تنظیم شده است و در آینده آموزش و پرورش استان نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

وی با اشاره به افزایش پوشش تحصیلی در استان خوزستان افزود : بازگشایی بر اساس دستور ستاد ملی کرونا، آرام، تدریجی و منعطف خواهد بود و سلامت فرهنگیان و دانش آموزان باید اولویت نخست باشد.

به اشتراک بگذارید :