14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  Kw4CpUpJ
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در نشست شورای معاونین:
هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در نشست برنامه ریزی و هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت گفت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته دولت صبح امروز با حضور حبیبی پور، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر و  اعضای شورای معاونین برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر، در این نشست با  تبریک فرا رسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت به دستور نشست پرداخته و گفت : هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد ، از این رو می طلبد برنامه ریزی دقیقی نسبت به این مسئله داشته باشیم تا خروجی مناسبی حاصل شود.

وی افزود: برنامه های مختلفی برای گرامیداشت هفته دولت در آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر مدنظر است که با همفکری و ارائه پیشنهادات از سوی مدیران مدارس و معاونین اداره اجرا خواهند شد که از جمله این برنامه ها می توان به تجدید میثاق با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای هفته دولت، تبلیغات محیطی، دیدار با خانواده معزز شهدا، اعلام عملکرد یکساله این اداره از طریق رسانه ها و پورتال این اداره و همچنین نشست خبری مدیر با شورای اداری و کارکنان ،برنامه  تجلیل از کارمندان نمونه اداره ، بازدید از طرح های نیمه تمام ساخت مدارس در شهرستان، لحاظ بیاناتی از مقام معظم رهبری و امام راحل(ره) پیرامون هفته دولت و  لحاظ شعار هفته دولت با عنوان "امید و آرامش" در سربرگ مکاتبات اداری و … اشاره کرد.

حبیبی پور ضمن تأکید بر اهمیت برنامه ریزی دقیق برای گرامیداشت هفته دولت، از معاونین و کارشناس مسئولان  خواست تا علاوه بر اعلام برنامه ها و پروژه ها، حضوری پررنگ در اجرای آنها داشته باشند.

شایان ذکر است اعضای حاضر در این نشست برنامه ها و پیشنهادات خود را برای برگزاری  هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های هفته دولت اعلام کردند.

به اشتراک بگذارید :