13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ۱۳:۲۳:۴۶
کد مطلب:  1766049
هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی و با هدف کمک به ارتقای کیفیت آثار صورت گرفت؛
اهدای نخستین جایزه «کتاب سال کانون/ تخفیف 25 درصدی محصولات کانون

همزمان با بیست‌ونهمین «هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران»، آیین اهدای جایزه نخستین دوره کتاب سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هفت اثر برای کتاب سال در شاخه‌های داستان کودک، شعر کودک، داستان نوجوان، شعر نوجوان، بازنویسی و تصویرگری، برگزیده شده که با برگزاری  آیین اهدای جوایز در روز سه‌شنبه ۲۵آبان ماه از آنها قدردانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، جایزه کتاب سال، علاوه بر انتخاب کتاب برگزیده‌ سال، بخش‌های دیگری را نیز مانند جایزه‌ بهترین تصویرگری کتاب، جایزه‌ فرصت طلایی (برای کتاب‌هایی که فرصت چاپ نداشته‌اند)، جایزه‌ مداد پرنده (قدردانی از یک چهره ادبیات کودک و نوجوان) و جایزه‌ مهدی آذریزدی (بهترین کتاب بازنویسی و بازآفرینی) را شامل می‌شود.

جایزه‌ کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری، با هدف کمک به ارتقای کیفیت آثار و معرفی کتاب‌های مناسب به مخاطبان کودک و نوجوان و خانواده‌ها و نیز حمایت از پدیدآورندگان این حوزه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را از طریق لینک Https://live.kpf.ir/ch/ketab به صورت زنده مشاهده کنند.

همچنین، هم‌زمان با هفته کتاب و به منظور تشویق و ترغیب خانواده‌ها و کودکان به مطالعه و کتاب‌خوانی تخفیف ۲۵درصدی برای کتاب‌های کانون پرورش فکری به مدت یک هفته و از طریق سایت فروش کانون به نشانی اینترنتی shop.kpf.ir  اعمال می‌شود.

به اشتراک بگذارید :