23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۲:۱۸:۲۹
کد مطلب:  OKCJcnLX
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پسران دانش آموز شهرستانهای تهران قهرمان ژیمناستیک ایران شدند

تیم ژیمناستیک پسران مقطع ابتدایی شهرستانهای استان تهران با شایستگی موفق به کسب مقام قهرمانی سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی دانش آموزان کشور شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: مرحله اول رقابتهای فرهنگی و ورزشی آموزشگاههای کشور به میزبانی  استان کردستان با حضور 27 تیم و 400 ورزشکار، مربی و سرپرست استان های مختلف کشور به مدت سه روز برگزار شد.

وی  در ادامه از کسب مقام قهرمانی در رشته ژیمانستیک توسط دانش آموزان مقطع ابتدایی دور اول خبر داده و افزود: این نتایج ارزشمند حاصل تشکیل کانون های ورزشی ویژه دانش آموزان و تلاشهای بی وقفه مربیان ارزشمند این رشته در استان است.

معاون تربیت بدنی و سلامت شهرستانهای تهران، ضمن تأکید بر این امر که  این دانش آموزان منتخبین کانونهای ورزشی هستند که درقالب  تیم استان به مرحله کشوری مسابقات دانش آموزی اعزام شده بودند، افزود: در خلال این مسابقات، استعدادیابی از میان دانش آموزان شرکت کننده برای انتخابی تیم ملی دانش آموزی برای مسابقات دانش اموزان جهان ISF  و نیز فدراسیون ملی این رشته انجام شد ه است که دانش آموزان شهرستانهای تهران در این میانه خوش درخشیده اند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان شهرستانهای تهران با آمادگی مناسبی پای به این رقابت ها گذارده اند، افزود: ورزش دانش آموزی نه ورزش قهرمانی بلکه، ورزش آموزشی و تعلیم–تربیتی است و ما در برگزاری مسابقات بیشتر به دنبال اهداف تعلیم و تربیتی دانش آموزان هستیم.

رحیم در خاتمه گفت: در آئین آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مسئولین کشوری و استانی، داوران، ناظران، سرپرستان، دانش آموزان ورزشکار و خانواده های آنان برگزار شد ژیمناست کاران شهرستانهای استان تهران با افتخار بر سکوی قهرمانی ایستادند.

به اشتراک بگذارید :