19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ ۰۸:۳۳:۱۸
کد مطلب:  1765335
فرماندار رشت در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر رشت:
آموزش و پرورش دو بال مهم بالندگی جامعه هستند

فرماندار شهرستان رشت گفت: افراد متخصص و متبحر حاصل تلاش و زحمات فرهنگیان است؛ تعهد هم با سرفصل‌های پرورشی شکل می‌گیرد. بر این اساس می‌توان گفت آموزش و پرورش دو بال مهم بالندگی جامعه هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، علی فتح‌ الهی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت ‌که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حاصل کار آموزش و پرورش تربیت انسان‌هایی است که آینده را رقم می‌زنند، لذا این کارخانه انسان‌سازی کل بشریت و دنیا را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه تخصص با آموزش دادن، ایجاد می‌شود، گفت: افراد متخصص و متبحر حاصل تلاش و زحمات فرهنگیان است؛ تعهد هم با سرفصل‌های پرورشی شکل می‌گیرد. بر این اساس می‌توان گفت آموزش و پرورش دو بال مهم بالندگی جامعه هستند.

فتح‌الهی با تاکید بر کیفیت ‌سنجی آموزش بیان کرد: محدودیت در اعتبارات و زیرساخت‌ها همیشه وجود دارد ولی می‌توان از تجارت و نظرات یکدیگر در جهت رفع موانع بهره برد. اگر قرار باشد آموزش و پرورش به تنهایی تمام مشکلاتش را حل کند، اصلا امکانپذیر نیست.‌

وی با ابزار خرسندی از رتبه یک استان در واکسیناسیون عمومی و دانش‌آموزی در هر سه دز، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری همه دستگاه‌های متولی توانستیم عملکرد خوبی در تزریق واکسن داشته باشیم. امیدواریم با توجه به مشقت آموزش‌ها به صورت حضوری و غیر حضوری برای جامعه فرهنگی بتوانیم هر چه سریعتر با کامل واکسینه شدن جامعه آموزش‌ها را حضوری دنبال کنیم.

فرماندار رشت با اشاره اجرای طرح جمع آوری کاغذهای باطله از مدارس و ادارات شهرستان، گفت: با اجرای این طرح می‌توان از محل فروش این کاغذهای باطله جمع آوری شده اقدامات زیادی انجام داد.

 

به اشتراک بگذارید :