14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۲:۱۷:۳۹
کد مطلب:  HLuHQHIp
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
دانش آموز چهاردانگه ای رتبه اول مسابقه تلویزیونی «اسرا» در رشتۀ قرائت تقلیدی استاد منشاوی را کسب کرد

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه از کسب رتبه اول مرحله نهایی دور پنجم مسابقات تلویزیونی «اسرا» در بخش قرائت تقلیدی استاد منشاوی توسط رضا مدبر، قاری نوجوان این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش منطقۀ چهاردانگه، گفت: مرحله نهایی دور پنجم مسابقه تلویزیونی «اسرا» در بخش قرائت تقلیدی استاد منشاوی با رقابتی فشرده و با معرفی نفرات برتر نهم پایان یافت.

وی با اشاره به این که در این مسابقات که به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش و با حضور  سیدمحسن موسوی‌بلده، پیشکسوت و محمدرضا پورزرگری، قاری و هر دو از داوران بین‌المللی برگزار شد، ادامه داد: رضا مدبر قاری نوجوان از منطقه چهاردانگه توانست با بالاترین امتیاز مقام اول را کسب نماید.

حنیف نیا خاطر نشان کرد: پس از اینکه هر یک از قاریان پس از انتخاب قرعه، تلاوت تقلیدی خود را در مقابل دو داور انجام دادند، در نهایترضا مدبر ۱۲ ساله از چهاردانگه با امتیاز ۸۶/۵، صادق رفعتی از روستای سرچشمه شهرستان جم بوشهر با امتیاز ۸۳/۵ و ابوالفضل حاجی‌زاده از شهر خورموج دشتی بوشهر با امتیاز ۷۹ در گروه سنی زیر ۱۶ سال حائز رتبه‌های برتر شدند.

این مقام مسئول ضمن اشاره به این که ، تندیس مسابقه و جوایز شرکت‌کنندگان با حضور محمدحسین محمدزاده، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و باقرزاده، مدیر گروه محافل و مسابقات اهدا شد، تصریح کرد: در مجموع ۴۰ نفر از مرحله نیمه نهایی به مرحله پایانی این مسابقات در رشته‌های قرائت تقلیدی استادان منشاوی، مصطفی اسماعیل و عبدالباسط، قرائت آزاد، اذان، دعاخوانی به مرحله پایانی راه یافتند.

به اشتراک بگذارید :