14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۱۱:۵۵:۰۲
کد مطلب:  fHFx1zWL
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه:
دومین نشست کار گروه توجیه و تبلیغ و سومین نشست شورای پروژه مهر 95 در فیروزکوه برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه، از برگزاری دومین نشست کار گروه توجیه و تبلیغ و سومین نشست شورای پروژه مهر 95 این مدیریت خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان ها ی استان تهران، یعقوب ایمانی، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه، گفت: دومین نشست کار گروه توجیه و تبلیغ و سومین نشست شورای پروژه مهر شورای پروژه مهر 95 مدیریت آموزش و پرورش فیروزکوه با حضور کارشناس روابط عمومی، دبیر کارگروه و سایر اعضا در اتاق کارشناسی قرآن ، نماز و عترت تشکیل شد.

وی ادامه داد: حسین خلیل ارجمندی، گزارشی از پیگیری مصوبات نشست اول ارائه داده و در خصوص دستورات نشست از قبیل دریافت آمار بنر های مورد نیاز از دبیران کمیته های ستاد پروژه مهر و شرح وظایف کمیته توجیه و تبلیغ توضیحاتی داده اند.

این مقام مسئول، ضمن اشاره به این امر که در ادامه ضمن بیان نظرات و پیشنهادات توسط هر یک از اعضاء،  مواردی از قبیل تهیه و تنظیم لیست شرح وظایف هر یک از اعضای  کا گروه توجیه و تبلیغ و هماهنگی های لازم با دبیران کار گروه های شورای پروژه مهر جهت دریافت آمار بنر های مورد نیاز به تصویب نهایی رسید، خاطر نشان کرد: پروژۀ مهر شهرستان فیروزکوه برای سومین بار  با حضور دبیر شورای پروژه مهر و روسا و دبیران کارگروه های پروژه مهر در سالن جلسات تشکیل جلسه داد.

گفتنی است عادل، دبیر شورای پروژه مهر گزارشی از عملکرد شورای پروژه مهر ارائه نموده و سپس بخشنامه ها ی جدید را قرائت نموده و به بیان و تشریح و راهکار های بخشنامه ها پرداخت و در ادامه هریک از دبیران کارگروه ها نیز گزارش از فعالیت ها و تشکیل جلسات ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :