14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۱۲:۵۹:۳۸
کد مطلب:  1764519
انعقاد تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین آموزش و پرورش گیلان، کمیته امداد و بانک ملی

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در این تفاهم نامه مقرر شد بانک ملی در تأمین اعتبار خرید تبلت و تجهیزات هوشمند برای دانش آموزان مناطق محروم و بی بضاعت مشارکت نماید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، محمد رحمتی با اشاره به توزیع 4 هزار تبلت در میان دانش آموزان بی بضاعت اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید نیز به 17 هزار تبلت و گوشی همراه نیاز است. وی با اشاره به مشارکت آموزش و پرورش گیلان ، بانک ملی و کمیته امداد امام خمینی در این تفاهم نامه خاطرنشان کرد: تقویت دسترسی دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام به  آموزش مجازی و رفع نیازهای این دانش آموزان از طریق بهره مندی از شبکه شاد از اهداف این تفاهم نامه سه جانبه است. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به 6 ماهه بودن این تفاهم نامه اظهار داشت: در صورت توافق طرفین، این تفاهم نامه قابل تمدید است. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطرنشان کرد: بر اساس این تفاهم نامه همکاری، مقرر است بانک ملی مبلغ 250 میلیون تومان به منظور تهیه 100 تبلت به دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی اختصاص دهد.

مدیرکل امداد امام خمینی استان گیلان نیز در این نشست گفت: 19 هزار دانش آموز و 1800 دانشجو زیرپوشش خدمات کمیته امداد هستند.

مدیر امور شعب بانک ملی استان گیلان نیز در این جلسه با اشاره به رسالت های فرهنگی بانک ملی اظهار داشت: ساخت مدرسه، مسجد و در دوره کرونا تهیه تبلت برای دانش آموزان نیازمند از جمله مأموریت های فرهنگی بانک ملی است.  

به اشتراک بگذارید :