13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۱۱:۳۶:۱۹
کد مطلب:  1764245
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان :
کسب موفقیت های متعدد آموزش و پرورش استان، نشان از تلاش و همت مضاعف همکاران است

بیست و دومین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان، ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) گفت : کنگره شهدای دانش آموز و معلم استان بسیار مطلوب برگزار شد که از تمامی همکاران و دانش آموزان که در برگزاری با شکوه این کنگره تلاش کردند ، تقدیرو تشکر می کنم.

مظفری با اشاره به جهش 15 پله ای اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش بیان کرد : این موفقیت نتیجه تلاش و زحمات تمامی همکاران است که از این عزیزان ، تشکر و قدردانی می کنم .
وی ادامه داد : در سطح شاخص های اختصاصی ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش  ، استان به رتبه چهارم کشوری دست یافت و در جمع بندی ارزیابی ها ، اداره کل استان در سطح عالی که بالاترین سطح ارزیابی است ، قرار گرفت .

این مقام مسئول با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در المپیاد علمی پنج مدال کشوری توسط دانش اموزان استان کسب شد ، در رتبه بندی نتایج کنکور در بین استان ها نیز امسال با سه پله صعود در رتبه ۱۳ کشوری قرار گرفتیم و کسب رتبه هشتم کشوری در توسعه متوازن بین رشته ای از جمله آنها است که کسب موفقیت های متعدد آموزش و پرورش استان نشان از تلاش و همت مضاعف همکاران است .

مظفری با اشاره به تحقق 106 درصدی در صدور اسناد تک برگی طبق برنامه پیش بینی شده ، افزود: در خصوص جذب اعتبارات مالی در سطح معاونت های مختلف، مساعدت خوبی ازسوی وزارت صورت گرفته است که می توان به اختصاص اعتبار 60 میلیارد ریالی برای تجهیزات هنرستان ها و 20 میلیارد ریالی برای تجهیز سالن های ورزشی اشاره کرد.  

مدیرکل آموزش و پرورش استان با تاکید بر اجرای منظم بازدید ها از مناطق و نواحی گفت : نکته مهم در این بازدید ها ، ارائه بازخورد های لازم به مناطق و پیگیری موارد لازم جهت اصلاح و رفع نواقصات  است.

به اشتراک بگذارید :