13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ ۱۰:۳۳:۴۲
کد مطلب:  1764119
با موضوع کیفیت بخشی به فعالیت های پرورشی و درس تفکر و سبک زندگی؛
اولین جلسه فصلی سرگروه های مناطق و نواحی استان زنجان برگزار گردید

اولین جلسه فصلی سرگروه های پرورشی با موضوع کیفیت بخشی به فعالیت های پرورشی و درس تفکر و سبک زندگی مناطق و نواحی استان زنجان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه علیرضا مختاری رئیس اداره امور تربیتی و مشاوره  و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در خصوص  بازدید از مدارس، برنامه ریزی و داشتن برنامه عمل توسط سر گروه ها، توجه به توانمند سازی مربیان و معاونین پرورشی مدارس و برگزاری کارگاه ها و دوره های ضمن خدمت برای مربیان و استفاده از توانمندی و ظرفیت های نیروهای آموزشی و حتی انجمن اولیا و مربیان نکاتی ارائه کرد.

در ادامه جلسه کارشناسان امور تربیتی، به تبیین نکات ضروری از جمله دستور العمل و مفاد شیوه نامه اجرایی جشنواره تجارب برتر تربیتی و موارد مهم وکلیدی در تدوین تجربیات، ضرورت اطلاع رسانی در خصوص جشنواره های مختلف حوزه امور تربیتی و شاخص های ارزیابی، دستور العمل مربوط به جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی و شیوه نامه اجرایی فعالیت های گروه های آموزشی و تربیتی این درس پرداختند.

همچنین غلامی سر گروه پرورشی استان برنامه های اجرایی و انتظارات از سر گروهها پرورشی  وبرنامه های پیش بینی شده جهت اجرای موثر وکیفی فعالیتهای گروههای پرورشی مناطق و نواحی استان را تشریح کرد.

به اشتراک بگذارید :