15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ ۲۲:۰۲:۳۴
کد مطلب:  1763383
فرماندار ورزقان خبر داد:
راه‌اندازی مرکز نوآوری دانش آموزی در شهرستان ورزقان

فرماندار ورزقان از راه‌اندازی مرکز نوآوری در ورزقان خبر داد و گفت: دانش‌آموزانِ دارای ایده‌های بدیع می‌توانند از امکانات این مرکز استفاده نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ورزقان، پیام صدقی مدیرکل نوسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استان در این جلسه با اشاره به اختصاص تجهیزات به ارزش ده میلیارد ریال به مدارس مناطق ورزقان و خاروانا به دنبالِ مذاکرات دکتر دهقانی با رئیس سازمان نوسازی مدارس کل کشور، از زحمات و پیگیری‌های مستمر وی تقدیر نمود.

  الهویردی دهقانی نیز از مدیریت آموزش و پرورش ورزقان به جهت کسب رتبه نخست استانی در محورهای کیفیت آموزش در فضای مجازی، فعالیت‌های پژوهشی همکاران، پوشش تحصیلی، ارتقاء شاخص‌های کیفی آموزشی، رشد درصد قبولی آزمون‌های نهایی و.‌‌.. تقدیر و قدردانی نمود و رضایتمندی فرهنگیان از ایجاد شفافیت و برقراری عدالت در حوزه مالی و اعطای تسهیلات را از مهم‌ترین دستاوردهای مدیریت آموزش و پرورش ورزقان بر شمرد.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تحولات بزرگ انجام یافته در آموزش و پرورش ورزقان نوید‌بخش افق‌ها و چشم‌اندازهای روشن برای دانش‌آموزان و فرهنگیان عزیز می‌باشد.

وی همچنین از انجام مذاکرات لازم جهت ایجاد مجتمع رفاهی و خانه معلمی متناسب با شان والای فرهنگیان عزیز در ورزقان خبر داد.

محمدباقر خانی، فرماندار ورزقان نیز در ادامه جلسه از راه‌اندازی مرکز نوآوری در ورزقان خبر داد و تصریح نمود: دانش‌آموزانِ دارای ایده‌های بدیع می‌توانند از امکانات این مرکز استفاده نمایند.

گفتنی است مدیر آموزش و پرورش ورزقان، در ابتدای جلسه از دستاوردهای مهم آموزش و پرورش در طول یک سال اخیر و چالش‌های فرارویِ آن گزارشی اجمالی ارائه نمود. / روشنی

 

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :