13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ ۱۲:۴۹:۰۸
کد مطلب:  1762853
فراخوان موضوعات و اولویت های پژوهشی سال 1400اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

موضوعات و اولویت های پژوهشی سال 1400اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، بهروز رجایی رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان گفت : شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت در راستای سند تحول بنیادین ، اعتلای فرهنگ تحقیق و پژوهش ، ارائه راهکارهای لازم برای رفع موانع و چالش های آموزش و پرورش استان زنجان ، موضوعات و اولویت های پژوهشی سال 1400 را تدوین کرد.

وی ادامه داد:از تمامی فرهنگیان ، اساتید دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری استان جهت اجرای طرح های پژوهشی ذیل دعوت به همکاری می نماییم .

موضوعات و اولویت های  پژوهشی و شرایط و ضوابط به شرح  جدول ذیل است :

 

1 ـ شرایط و ضوابط :

مجری داخلی طرح پژوهشی لازم است حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد و عضو هیات علمی دانشگاه و مراکز پژوهش و فناوری  باشد.

موضوعات پژوهشی به صورت کلی مطرح شده اند و مجریان پیشنهادی طرح ها با هماهنگی کارفرما (ناظر اجرایی ) و دریافت انتظارات و اهداف نسبت به ارسال پروپوزال اقدام نمایند .

فرهنگیان عزیز نیز می توانند با هماهنگی معاونت های پژوهشی دانشگاههای استان زنجان بعنوان همکار اصلی نسبت به ارائه پروپوزال اقدام نمایند .

هر مجری فقط در رشته مرتبط با موضوع پژوهش می تواند به ارائه یک پیشنهاده ی پژوهشی(Proposal)  اقدام نماید و تشخیص آن به عهده کارگروه شورای تحقیقات می باشد .

هر فرد همزمان نمی تواند مجری بیش از یک طرح پژوهشی باشد .

استفاده از چارچوب ارائه شده در تدوین و تنظیم پیشنهاده ی پژوهشی(Proposal)  الزامی است . علاقمندان می توانند جهت دریافت نمون برگ پیشنهاده (Proposal) به بخش اطلاعیه  سایت آموزش و پرورش استان زنجان به نشانی https://www.medu.ir مراجعه کنند و یا از شماره واتساپی 09127412975 دریافت نمایند .

مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی پژوهشگر با واحد کارفرما (ناظر اجرایی ) قبل از تدوین پیشنهاده (Proposal) به منظور کسب اطلاعات مورد نیاز از حوزه سفارش دهنده طرح مورد تاکید است .

طرح های پیشنهادی در قالب word2010  و pdf   در داخل یک لوح فشرده و در یک پاکت در بسته به آدرس زنجان ، بلوار دارالقرآن کریم ، روبروی مصلی  جنب ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان – گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان  کدپستی 4513869996  و یا به پست الکترونیکی  به نشانی olaviiat.edu@gmail.com  ارسال گردد.

گروه تحقیق و پژوهش ، هیچ گونه تعهدی مبنی بر عودت پیشنهاده های پژوهشی(Proposal)  که به مرحله عقد قرار داد نرسیده اند ، نخواهند داشت ، عقد قرار داد منوط به تصویب نهایی در شورای تحقیقات و اخذ کد رهگیری از سامانه سمات و  با رعایت ماده  56  قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) و دستورالعمل اجرایی آن اقدام خواهد شد.

         در ضمن گروه تحقیق و پژوهش این اداره کل با شماره  تلفن های 33133354  / 33133355 /  33133356  آماده پاسخگویی به سئوال های احتمالی خواهند بود .

آخرین فرصت ارسال پیشنهاده های پژوهشی به دبیرخانه شورای تحقیقات ، 30 آذرماه 1400 می باشد .

جهت دریافت نمون برگ پژوهش کلیک نمایید. 

 

 

به اشتراک بگذارید :