20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ ۱۲:۲۲:۱۰
کد مطلب:  1762729
تجلیل از برگزیدگان جشنواره تجارب برتر تربیتی والگوهای برتر تدریس درس تفکر وسبک زندگی

مراسم تجلیل از برگزیدگان برتر استانی و کشوری جشنواره تجارب برتر تربیتی و الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان گفت:  تغییرات در جامعه گریز ناپذیر است و این تغییرات از نظام یادگیری هر جامعه ای نشات می گیرد  و آنرا رقم می زند و نظام یادگیری ما منطبق با آداب و رسوم ، شعائر انسانی ، اخلاقی و دینی و منطبق با آموزه های اسلامی است و کار مربی بیدار سازی ندای درونی متربیان  است چرا که انبیای الهی و ائمه معصومین (ع) هم در تلاش بودند بصیرت درونی و هشدار های درونی انسانها را بیدار کنند .

وی با اشاره به اینکه درس تفکر و سبک زندگی و انجام فعالیت های پرورشی در مدارس را باید با استفاده از روش ها و ابزار های نوین و متناسب با اقتضائات جامعه به دانش آموزان ارائه کرد بر نقش و اهمیت این درس در تحقق اهداف تحول بنیادین در آموزش وپرورش در حوزه تربیتی و رسیدن به ساحت های تربیتی یادآور شد.

شایان ذکر است، در بخش جشنواره تجارب برتر تربیتی  سارا مردانی (مقام دوم کشوری ) و نرگس ارغا (شایسته تقدیر کشوری) و در جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی، گل آویژ قربانیان، زینب اسکندری، فریبا محمدیان، سکینه محمدی  و غلامرضا حسینخانی که موفق به کسب رتبه های برتر استان و راهیابی به مرحله کشوری شده بودند ، در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند .

 در ادامه مراسم شرکت کنندگان و همکاران منتخب نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نحوه و کیفیت شرکت در این جشنواره و تجربیاتی این حوزه دراختیار سرگروه های پرورشی مناطق و نواحی قرار دادند.

به اشتراک بگذارید :