14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۰۹:۱۶:۴۷
کد مطلب:  SET8hqfE
مدیر آموزش و پرورش رباط کریم در دوره آموزش یک روزه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
می توان با استفاده از خرد جمعی به عنوان یک مهارت مشکلات را حل کرد

مدیر آموزش و پرورش رباط کریم در دوره آموزش یک روزه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: می توان با استفاده از خرد جمعی به عنوان یک مهارت مشکلات را حل کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد حسن رفیعی، مدیرآموزش و پرورش رباط کریم، ضمن تأکید بر این امر که باید از ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش نهایت استفاده را برد، گفت: می توان با استفاده از خرد جمعی به عنوان یک مهارت مشکلات راحل کرد و هر سازمانی که از خرد جمعی استفاده کند با مشکلات کمتری مواجه خواهد شد.

رفیعی در ادامه اظهار امیدواری کرد: با برگزاری دوره آموزش یک روزه شاهد افزایش شناخت بیشتر از قانون شوراهای آموزش و پرورش  شده و دریافت مطلوبی از آموزش داشته باشیم.

در ادامه دکترعباسپور، مدیرکل امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش به عنوان مدرس دوره آموزش قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش  مهمترین قوانین در امر مشارکت را برای مدیران و رؤسای مناطق  20 گانه در قالب 183 اسلاید به نمایش گذاشت و این دوره آموزشی را تبادل نظر و تجربه به منظوربررسی و رفع موانع و ابهامات موجود در قانون شوراها دانسته و خاطر نشان کرد: بخشی از ابهامات موجود دراین راستا مورد بازنگری و موجب اصلاح قوانین شود.

به اشتراک بگذارید :