23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ ۰۹:۱۱:۲۰
کد مطلب:  Hm3anl5W
مدیر آموزش و پرورش ملارد:
دانش آموزان ملاردی در سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کشور خوش درخشیدند

مدیر آموزش و پرورش ملارد از کسب رتبه های اول در سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کشور توسط دانش آموزان ملاردی خبر داد.

 

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد قادری تفرشی، مدیر آموزش و پرورش ملارد از درخشش دانش آموزان ملاردی در سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کشور خبر داد و گفت: کاروان شش نفره دانش آموزان ملاردی با کسب دو رتبه اول، یک رتبه دوم و یک رتبه سوم تیمی در این جشنواره خوش درخشیدند.

قادری تفرش، ضمن تبریک به دانش آموزان به خاطر کسب این موفقیت، به تاسیس آموزشگاه تخصصی هنرهای نمایشی شهید آوینی در شهرستان ملارد اشاره کرد و افزود: در سال گذشته اولین مدرسه تخصصی هنرهای نمایشی در شهرستان ملارد تاسیس گردید که پسرانه بود و امسال با توسعه این آموزشگاه دانش آموزان دختر علاقمند نیز می توانند از این امکان بهره مند شوند.

مدیر آموزش و پرورش ملارد موفقیت دانش آموزان هنرمند شرکت کننده در جشنواره کشوری را مرهون علاقه و تلاش های آنان دانست و گفت: امید وارم بیش از پیش شاهد پیشرفت دانش آموزان شهرستان ملارد باشم.

سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری کشور که بزرگترین جشنواره هنری کشور نیز محسوب می شود در مرداد ماه در اردوگاه بین المللی شهید رجایی نیشابور برگزار گردید و دانش آموزان ملاردی با کسب مقام اول در رشته موسیقی متن، مقام اول کارگردانی، مقام دوم نقش خوانی و مقام سوم تیمی در نمایشنامه خوانی حائز رتبه های کشوری شدند.

به اشتراک بگذارید :