15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ ۱۴:۰۷:۰۲
کد مطلب:  1758797
مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی:
لزوم توجه جدی به تربیت تمام ساحتی مبتنی بر سند تحول بنیادین

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی استان خوزستان گفت: تربیت تمام ساحتی مبتنی بر سند تحول بنیادین و نیل به حیات طیبه باید به صورت جدی دنبال شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز سه شنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ در گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی استان خوزستان با اشاره به اهمیت بحث فعالیت های پرورشی و تربیت بدنی در مدارس گفت: چالش های مختلفی در پیشروی آموزش و پرورش قرار دارند که باید برای هر کدام چاره جویی و برنامه ویژه‌ای اندیشیده شود.

وی با اشاره به پیامدهای اجتناب ناپذیر کرونا و عدم حضوری بودن مدارس در دوران پاندمی کرونا اظهار کرد : کاهش تاب آوری دانش آموزان و افزایش آسیب های اجتماعی یکی از نتایج کرونا در مباحث اجتماعی جامعه بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با اشاره به فعالیت‌های گسترده در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی در این استان اظهار کرد : طرح یاریگران زندگی در استان خوزستان به خوبی پیگیری و نتایج ثمربخشی به دنبال داشت. 

مودت با تاکید بر همکاری بسیار خوب آموزش و پرورش با حوزه های علمیه ، ادامه داد : جذب روحانیون در آموزش و پرورش در قالب طرح امین در استان خوزستان و بر اساس دستورالعمل وزارتی انجام می شود. 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به لزوم پیگیری جدی واکسیناسیون دانش آموزان ، ادامه داد : بازگشایی امسال مدارس ، آرام ، تدریجی و منعطف خواهد بود. 

به اشتراک بگذارید :