13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ ۰۹:۱۶:۴۳
کد مطلب:  1758043
معاون آموزش متوسطه استان در جلسه تخصصی با معاونین آموزش متوسطه مناطق:
استمرار الگوی آموزشی غیرحضوری کامل بعد از نیمه دوم آبان در مدارس توجیه پذیر نخواهد بود

جلسه تخصصی معاونین آموزش متوسطه ،کارشناس مسئولان و کارشناسان دوره های تحصیلی مناطق و نواحی استان با حضور معاون آموزش متوسطه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان؛ داود بهرامی معاون آموزش متوسطه استان در جلسه تخصصی با معاونین آموزش متوسطه ،کارشناس مسئولان و کارشناسان دوره های تحصیلی مناطق و نواحی ضمن تاکید بر این نکته که به استناد دستورالعمل الگوی فعالیت آموزشی مدارس و مصوبات هشتادهفتمین و نود و یکمین جلسات ستادملی مقابله‌ با کرونا، بعد از نیمه دوم آبان ماه استمرار آموزش های غیرحضوری کامل و عدم شروع فعالیت های آموزشی به شکل حضوری و ترکیبی بر خلاف نص صریح دستورالعمل های ابلاغی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود، افزود: بعد از نیمه دوم آبان ماه ۴۳۰ آموزشگاه با آمار جمعیتی تا ۳۰۰ نفر و ۱۹۱ آموزشگاه با آمار جمعیتی بیش آز ۳۰۰ نفر با تعداد ۱۴۴۹۷۸ دانش آموز آز نیمه دوم آبان ماه به‌ تدریج فعالیت های آموزشی حضوری و یا ترکیبی خود را در سطح مدارس استان آغاز خواهند کرد. 
وی با اشاره به سیاست راهبردی آموزش و پرورش در بازگشایی تدریجی، آرام و با اطمینان مدارس، در خصوص اقناع سازی جامعه مخاطب آموزش و پرورش به‌ برگزاری نشست های توجیهی و تبیینی با شورای انجمن اولیا و مربیان، شورای معلمان و شورای مدرسه و تشریح نقشه راه و الگوی فعالیت آموزشی مدرسه توسط مدیران مدارس تاکید کرد.
بهرامی در ادامه با اشاره به وظایف و مسئولیت های مدیران به‌ اعمال فاصله گذاری دانش آموزان و گروه بندی کلاس های با تراکم بالا ،تکمیل چک لیست های بهداشتی و پایش وضعیت بهداشتی مدرسه و تلاش برای ارتقا آن تاکید داشت. 

 

شایان ذکر است در ادامه جلسه روسای ادارات متوسطه آموزش های فنی و کاردانش و نظری و دوره اول به‌ تشریح برنامه ها و طرح های حوزه مسئولیت خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :