20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ ۰۷:۵۹:۵۱
کد مطلب:  1754393
با حضورمعاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزارشد؛
جشنواره مهر و مهربانی آموزگاران پایه اول شهرستان جرقویه

جشنواره مهرو مهربانی شهرستان جرقویه با حضور لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل برگزار شد.

 به گزارش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جرقویه در پانزدهمین روز از آبان ماه 1400 جشنواره مهر و مهربانی با حضور لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل ،صمدیان کارشناس آموزش ابتدایی اداره کل ، جعفری مدیر آموزش و پرورش جرقویه سفلی ،راهبران آموزشی و پرورشی و آموزگاران پایه اول در محل موزه مردم شناسی شهر محمد آباد برگزار گردید.

در این مراسم لیلا سادات ابطحی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان همایش و مدیر آموزش و پرورش جرقویه سفلی وهمکارانشان،بیان داشت:  جشنواره مذکور یادواره معلمانی سخت کوش و بدون چشم داشتی است  که به تمام معنا ایثار می کنند .

وی متذکر شد معلمان پایه اول در صورتی که خودشان پویا ، امیدوار و حس قشنگ داشته باشند می توانند چنین حس هایی را در دانش آموزان خود ایجاد کنند و مسلما تدریس درپایه ی اول نوعی رضایت قلبی در پی دارد چون آموزگار نتایج زحمات خود را که در آخر سال می بیند لذت خاصی در وی ایجاد خواهد شد .

ابطحی در ادامه اظهار داشت: معلمان پایه اول ، خیلی خودشان را درگیر ظاهر امور نکنند که از اصل آموزش غافلگیر شوند وهمچنین خود را خیلی درگیر نرم افزارها نکنند چون باعث از بین رفتن خلاقیت ها خواهد شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل به چهار عنصر خاک ، آب ، آتش و باد بعنوان عناصرمرتفع کننده استرس اشاره کردند و این عناصر را مایه ی ایجادحس خوبی به انسانها بالاخص دانش آموزان پایه اول دانست.

در پایان نیز آموزگاران پایه اول ضمن معرفی خود و سوابق کلاسداری شان در پایه اول ، خاطراتی از کلاس اول خود بیان داشتند .

 لازم به ذکر است که در حاشیه این جشنواره از موزه مردم شناسی شهر محمدآباد نیز بازدید به عمل آمد .

به اشتراک بگذارید :