18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۸:۳۷:۳۶
کد مطلب:  1BuR0Ac7
مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر خبر داد:
همگام با پروژه مهر2 هزار و 682 آموزگار و دبيردر این شهرستان سازماندهی شدند

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر از سازماندهی دو هزار و 682 آموزگار و دبير این شهرستان همگام با پروژه مهر در این منطقه خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسن حبیبی پورمدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در جلسه كميته برنامه ريزي اين شهرستان گفت: تمامي معلمان و مربيان مدارس  در مقطع ابتدايي و متوسطه تا پايان مرداد ماه سال جاري سازماندهي شدند .

وی افزود: مسئولان و كارشناسان تمامي مقاطع به گونه اي برنامه ريزي و نيازسنجي نمايند كه آمار نيروي آموزشي مورد نياز با توجه به افزايش جمعيت دانش آموزي بررسي و تعيين شود.

حبیبی پور ضمن تاكيد بر آموزش معلمان و دقت در انتخاب مدرسين كارگاه هاي آموزشي تصریح کرد : با عنايت به سند تحول بنيادين آموزش و پرورش و تاليف كتب جديد جهت شركت معلمان در كارگاه هاي آموزشي و دوره هاي ضمن خدمت لازم است تا پايان مرداد ماه سازماندهي تمامي معلمين انجام شود.

این مقام مشئول ادامه داد : دو هزار و 682 آموزگار و دبير شهرستان در این ماه  سازماندهي شده اند  كه از اين تعداد هزار و 55 آموزگار خانم  ابتدايي،166 آموزگار آقا،  108 هنر آموز خانم، 153 هنر آموز آقا، 958 دبیر خانم و  242 نفر دبير آقا در مقاطع اول و دوم  متوسطه هستند.

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهردرپایان خاطرنشان کرد: فرم ها و امتيازات شركت كنندگان در سازماندهي با دقت لازم مورد بررسي قرار گرفتند  تا عدالت در اين امر رعايت شود و حقي از معلمان تضييع نشود.

شایان ذکر است در پايان اين جلسه هر يك از معاونين در خصوص نياز سنجي نيرو، زمان سازماندهي و آمار شرگت كنندگان گزارش مبسوطي ارائه دادند.

 

 

به اشتراک بگذارید :