18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۸:۱۸:۲۳
کد مطلب:  o4NxvMob
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان :
هر مدیر آموزشگاه با یک طرح در پروژه مهر

جلسه فصلی مدیران مدارس با موضوعات مختلف و موضوع پروژه مهر 95برای سال تحصیلی 96-95 در کانون شهید مطهری بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ابراهیم رفیعی مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و مسئول ستاد پروژه مهر در این جلسه ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) و سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با تاکید بر حسن توجه مسئولین کمیته ها و اعضای ستاد به شرح وظایف محوله و اهتمام ویژه جهت اقدام و پیگیری امور مربوط به هر کمیته  ومدیران مدارس گفت : انتظار می رود همکاران مستندات لازم را در خصوص صدور ابلاغ ، صورت جلسات ، جدول زمان بندی جلسات و گزارش فعالیت ها مطابق با فرم شاخص های بازدید جمع آوری نمایند و با ارائه نسخه ای از آن به دبیر پروژه تلاش لازم را در این زمینه داشته باشند .

وی افزود : مدیران با دقت و اهتمام تمام باید پیگیرثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد و پیگیری روند تعمیرات آغاز شده در مدارس و پروژه هایی که اقدام به تکمیل آن ها نموده ، باشند .

رفیعی خاطرنشان کرد : برنامه ریزی برای بازدید از مدارس و برگزاری جلسات و بازتاب اخبار و اطلاعیه های پروژه مهر در دستور کار این ستاد است .

 

گفتنی است در ادامه این جلسه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک بهارستان ودبیر ستاد پروژه مهر 95 با معرفی هر یک از مسئولین کمیته ها  ومدیران مدارس گزارشی از فعالیت های انجام شده در خصوص وظایف شان را شرح داده و به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

 

به اشتراک بگذارید :