20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ ۱۰:۰۰:۰۱
کد مطلب:  1751945
پانته آ دری در بازدید از هنرستان های شهر تهران :
دانش آموزان هنرستانی برای حضور در کلاس های عملی و کارگاهی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بسیار مشتاق هستند.

درّی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ، در راستای بازگشایی آرام و تدریجی مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی، هم اندیشی و تبادل نظرات و تجربیات برای کیفیت بخشی به امر آموزش دروس عملی و کارگاهی از کارگاه های دروس عملی تعدادی از هنرستان های مناطق 16و2 بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،پانته ا دری با حضور در کلاس های کارگاهی حضوری هنرستان های مناطق 16و2 از کارگاه های خیاطی و حسابداری این واحدهای آموزشی بازدید و با همکاران این مدارس گفتگو کرده و توصیه های لازم را در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی مبذول داشت .

درّی تاکید کرد با توجه به الگوهای بازگشایی مدارس هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش دراولویت  اول هستند که با رعایت  پروتکل 06 و اخذ مجوزهای لازم از منطقه از مهرماه  آموزش های حضوری دروس عملی و کارگاهی را آغاز کردند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش پایتخت افزود: مطابق مصوبه  977 شورای عالی آموزش و پرورش آموزش ارزشیابی دروس عملی و کارگاهی  هنرستان ها به صورت حضوری است لذا برای تعمیق یادگیری و کیفیت بخشی به شایستگی های فنی در شاخه فنی و حرفه ای و استانداردهای مهارتی در شاخه کاردانش از مهر ماه با رعایت پروتکل 06 و متناسب  با مساحت کارگاه ها و تعداد دانش آموزان به صورت حضوری ارائه شده است . همچنین  دروس عمومی ،شایستگی های غیرفنی و پایه با استفاده از شبکه شاد و سایر بسترهای تعاملی ایمن غیرحضوری خواهد بود.

او  ضمن تقدیر از تلاش های مدیران و هنرآموزان هنرستان ها به عنوان راهبران  اصلی  جریان تعلیم و تربیت و مشارکت  موثر ارکان مدارس (دانش آموز ، معلم و ولی دانش آموز ) در تسهیل  اجرای  آموزش های ترکیبی در هنرستان ها ،عنوان کرد هرگونه تغییر شرایط و روند اجرای آموزش متناسب با مصوبات آینده  ستاد ملی کرونا و ستاد کرونای استان استفاده از ظرفیت مدرسه محوری و نظر  با شورای مدرسه  و کارگروه سلامت و بهداشت منطقه محقق می شود.

 

به اشتراک بگذارید :