22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ ۰۸:۰۹:۰۳
کد مطلب:  1749873
جلسه توانمندسازی کارشناسان قرآن ،عترت و نماز مناطق و نواحی استان برگزار شد

جلسه توانمندسازی کارشناسان قرآن ،عترت ونماز مناطق ونواحی استان با حضور معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران این حوزه، افزود: نماز و قرآن باید سرلوحه کارهایمان باشد و ضروری است مقدمات لازم را جهت تداوم اقامه نماز درمدارس فراهم شود و حتی در شرایط غیر حضوری، امام جماعت مدارس از طریق کانال های مجازی با دانش آموزان ارتباط داشته و دانش آموزان از رهنمودها و برنامه های قرآنی ائمه جماعات استفاده کنند.

وی در تشریح اهمیت قرآن گفت: قرآن کلام خدا، کتاب هدایت انسانهاست و باید اهتمام جدی در امر آموزش مفاهیم قرآنی در تمامی مدارس صورت گیرد و باید در این مسیر از ظرفیت دارالقران های مناطق به نحو مطلوب استفاده گردد.

در این جلسه یوسفی رئیس ستاد اقامه نماز استان هم ضمن اعلام آمادگی همکاری با اداره کل آموزش وپرورش افزود: نمایندگان ستاد اقامه نماز در تمامی شهرستان ها آماده همکاری با مدارس مناطق هستند و امیدواریم با یاری خدا و همت همه جانبه بتوانیم درجهت رونق بخشیدن به این فریضه مهم، اقدامات مطلوبی انجام دهیم.

محمدجواد رضایی رئیس اداره قرآن ،عترت ونماز اداره کل ضمن تشکر از حاضرین در جلسه، برنامه های این اداره را به کارشناسان قرآن،عترت و نماز مناطق و نواحی استان تشریح کرد.

بحث و تبادل نظر در خصوص پیشبرد اهداف قرآنی نواحی و مناطق استان هم توسط کارشناسان و حاضرین انجام  شد.

به اشتراک بگذارید :