23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ ۱۴:۵۹:۵۰
کد مطلب:  1749365
برگزاری نشست علمی مشترک  اعضای گروه تحقیق و پژوهش و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان

گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با همکاری معاونت پژوهشی در دانشگاه زنجان نشست علمی برگزار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ،رجایی رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، هدف از این نشست علمی را ارتقای سطح علمی در راستای توجه ویژه به فراخوان طرح های پژوهشی و پایان نامه  و رساله های دانشجویی ،حول محور نظام تعیلم و تربیت عنوان کرد.

 وی در ادامه گفت : با توجه به فراخوان اولویت های پژوهشی مصوب شورای تحقیقات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، می طلبد که تعاملات علمی و استفاده از تجارب پژوهشی بین دستگاههای متولی امر پژوهش انجام پذیرد .

رجایی اولویت اساسی محورهای طرح های پژوهشی را با توجه به منویات مقام معظم رهبری حول محور بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین و ایجاد فضای مطلوب عدالت آموزشی عنوان کرد .

این مقام مسئول عنوان کرد: گروه تحقیق و پژوهش با دقت ،سرعت و حساسیت ویژه نسبت به جمعبندی اعلام  و ارسال نتایج مستندات و فعالیت های پژوهشی به همت اعضای گروه تحقیق و پژوهش و داوران توانمند که از جنس فرهنگیان فرهیخته  هستند در راستای انتخاب پژوهشگران برتر به پژوهشگاه مطالعات اقدام نموده است.

در ادامه داودی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان سطح تعاملات پژوهش و علمی با گروه تحقیق و پژوهش اداره کل بسیار مطلوب و ارزشمند عنوان کرد .

وی در ادامه افزود: توجه به اهداف پژوهشی در کنار اهداف آموزشی می تواند سطح کیفیت آموزشی را بالا برده و روحیه پرسشگری در دانش آموزان ایجاد نماید .

لازم به ذکر است در این دیدار اعضای گروه تحقیق و پژوهش اداره کل استان  به تبادل نظر با کارشناسان حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه زنجان پرداختند .

به اشتراک بگذارید :