15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ ۱۱:۰۴:۴۶
کد مطلب:  1746943
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان در آیین نواختن زنگ استانی پدافند غیرعامل:
ضرورت ارتقای تاب آوری سیستم های خدمات رسان در برابر تهدیدهای دشمنان/لزوم مشارکت همه جانبه دانشگاهیان در اجرای طرح های نوآورانه پدافند غیرعامل

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با تاکید بر ضرورت ارتقای تاب آوری سیستم های خدمات رسان در برابر تهدیدات دشمنان؛ اظهار کرد: اهل علم و دانشگاهیان می بایست در اجرای طرح های جامع نوآورانه در قالب پدافند غیرعامل مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ ولی اله حیاتی پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در آیین نواختن زنگ استانی پدافند غیرعامل اظهار کرد: امروز سطح و نوع تهدیدات دشمنان تغییر پیدا کرده است‌ و ضروری است نوع پاسخ در برابر این تهدیدات نیز تغییر پیدا کند و البته پدافند غیرعامل مهمترین راهکار در برابر این تهدیدات روزافزون دشمنان است.


وی در ادامه با اشاره به ضرورت ارتقای تاب آوری سیستم های خدمات رسان در برابر تهدیدهای نوظهور دشمنان؛ خاطرنشان کرد: دشمن امروز تهدیدات خود را در سطح جنگ الکترونیک عملی می کند. بر همین اساس لازم است با تمام توان در این عرصه توانمندی های را در قالب طرح های پدافند غیرعامل ارتقا دهیم و از همه ظرفیت های علمی استفاده کنیم.


معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان در پایان یادآور شد: آموزش و پرورش خوزستان به عنوان مسئول کارگروه فرهنگی ستاد پدافند غیرعامل نقش مهمی و اثربخشی در تحقق برنامه های ستاد استانی پدافند غیرعامل در حوزه فرهنگی و علمی ایفا کرده است که شایسته تقدیر است.

به اشتراک بگذارید :