21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۵:۰۵
کد مطلب:  1746859
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان؛
ارزش های ذاتی و معرفتی ایام الله به نسل جدید منتقل گردد

جلسه ی معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی چهارده گانه استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ناصر؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین ناصر؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، در جمع معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی چهارده گانه استان با اشاره به ضرورت اهمیت و توجه ویژه به برنامه های گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان افزود : همه ما به عنوان دستگاههای فرهنگی وظیفه داریم ارزش های ذاتی و معرفتی ایام الله را به نسل جدید منتقل کنیم. چرا که حیات و پویایی انقلاب و نظام آرمانی ما در گرامیداشت این ایام الله می باشد.

وی همچنین اشاره کرد: نص صریح آیات کریمه برای گرامیداشت ایام الله و تأکیدات امامین انقلاب در این خصوص اهمیت و ضرورت توجه به ایام الله را صد چندان می کند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به وقایع یوم‌الله ۱۳ آبان عنوان داشت:  خوی استکباری عامل رسوایی تمدن هاست. آمریکای جنایتکار و مستکبر در منجلاب خوی اسکباری خود غرق شده است و این  وظیفه ماست که ملت های مظلوم را از نقشه های شوم و استکباری آمریکا آگاه کنیم و خود نیز با حفظ هوشیاری و وحدت در میدان باشیم.

 این مقام مسئول  در پایان  با اشاره به اهمیت ویژه مراسم ۱۳ آبان خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان امسال را در سه محور تجمعات مردمی، فضای مجازی و فضا آرائی شهری گرامی خواهیم داشت که آموزش و پرورش در روز ۱۳ آبان با نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدارس سراسر استان پیشگام خواهد بود.                                                                      

در این جلسه که با حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق و نواحی 14 گانه استان برگزار شد در خصوص اجرای مطلوب برنامه ها هماهنگی های لازم صورت گرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :