15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ ۱۰:۱۵:۵۷
کد مطلب:  1746819
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین نواختن زنگ استانی پدافند غیرعامل بیان کرد:
افزایش تاب آوری مهمترین کارکرد پدافند غیرعامل در کشور است/توسعه اقتصادی و رشد اجتماعی منوط به اجرای همه جانبه پدافند غیرعامل است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به مفهوم تاب آوری به عنوان مهمترین کارکرد پدافند غیرعامل در کشور، اظهار کرد: توسعه اقتصادی و رشد اجتماعی در سایه امنیت پایدار ناشی از اجرای پدافند غیرعامل محقق خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در آیین نواختن زنگ استانی پدافند غیرعامل بیان کرد: اجرای طرح جامع یاریگران و همچنین عملیاتی کردن بالغ بر ۱۸ طرح در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی از جمله مهمترین اقدامات آموزش و پرورش خوزستان در راستای تحقق مفهوم پدافند غیرعامل است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: اجرای طرح های ایمن سازی فضاهای آموزشی و همچنین اجرای شیوه نامه های بهداشتی در برگزاری آزمون های پایانی از دیگر اقدامات آموزش و پرورش در راستای تحقق پدافند غیرعامل در زیست بوم کرونا است.


مودت در پایان با اظهار اینکه آموزش و پرورش به عنوان متولی کارگروه فرهنگی ستاد استانی پدافند غیرعامل است؛ خاطرنشان کرد: این کارگروه تاکنون اقدامات گسترده ای را با راهبری مجموعه تعلیم و تربیت استان به انجام رسانده است. تولید محتوای الکترونیکی در راستای مبارزه با آسیب های اجتماعی از جمله دیگر اقدامات در این حوزه است.

به اشتراک بگذارید :