13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ ۱۷:۱۷:۴۶
کد مطلب:  1746081
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان:
آموزش حضوری دانش آموزان در کلاس های کمتر از 30 نفر

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: از ابتدای مهر تاکنون آموزش در کلاس های کمتر از 30 دانش آموز به صورت حضوری در حال انجام است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی عصر امروز در گفتگوی تلفنی با بخش خبر رادیو شبکه باران با تشریح برنامه های آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از ابتدای مهر آموزش در کلاس های کمتر از 30 دانش آموز به صورت حضوری ، تقسیم کلاس ها و فاصله گذاری اجتماعی بوده است. وی افزود: از نیمه دوم آبان هم در صورت درخواست شورای مدرسه و تصویب ادارات آموزش و پرورش ، فرآیند آموزشی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت حضوری خواهد بود. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اطمینان به خانواده ها در آمادگی مدارس جهت برپایی حضوری کلاس ها خاطرنشان کرد: با استفاده از تجربیات سال گذشته همه تمهیدات لازم مانند: فاصله گذاری اجتماعی، ضدعفونی مدارس، تجهیز سامانه تهویه هوا و ... اندیشیده شده است.

رحمتی با ابراز رضایت از روند واکسیناسیون دانش آموزان 12 سال به بالا اظهار داشت: تاکنون بیش از 95 درصد دانش آموزان استان، دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

به اشتراک بگذارید :