18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۱۳:۵۶:۲۴
کد مطلب:  QcOecpkT
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست مشترک روسای مناطق و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس:
با همدلی، تعامل و تدبیر می توان به نتایج قابل توجهی در پروژه مهر رسید

نشست مشترک روسای مناطق، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با رویکرد پروژه مهر 95 در رباط کریم برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هدف از برگزاری نشست مشترک را بررسی و تکمیل پروژه های آموزشی با پیشرفت فیزیکی80 درصد عنوان کرده و گفت: سال 94سخت ترین سال مالی دولت در طول صد سال گذشته بود که کمبود اعتبارات در اداره کل نوسازی و تجهیزمدارس تاثیرگذاربوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس را بخشی از آموزش و پرورش دانسته وبا تأکید بر اهمیت آغاز سال تحصیلی95 و پروژه مهر گفت: با توجه به ضرورت مناطق به فضاهای آموزشی باید پروژه های نیمه کاره ای را که دارای  پیشرفت فیزیکی 80 درصد به بالا هستند را وارد چرخه کنیم و با همدلی، تعامل، تدبیر و تلاش های شبانه روزی می توان به نتایج قابل توجهی در این راستا رسید تا شاهد مهری خوب و پویا باشیم.

گفتنی است هریک از مدیران ورؤسای مناطق گزارشی از روند مشکلات و وضعیت پروژه های نیمه کاره مناطق خود را با مدیر کل آموزش و پرورش و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران در میان گذاشتند.

 

به اشتراک بگذارید :