18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۱۳:۵۵:۴۷
کد مطلب:  9UQcPo2s
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکت های مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش در سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
پروژه مهر فرصت مغتنمی در جهت خدمت به دانش آموزان است

سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان با حضور مرضیه گرد، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکت های مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش، سید شهاب الدین چاوشی، معاون سیاسی-انتظامی استانداری تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش و رؤسای مناطق 20 گانه شهرستانهای استان تهران و اعضای شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مرضیه گرد، معاون وزیر آموزش و پرورش رئیس سازمان مدارس غیر دولتی، مشارکت های مردمی و خانواده با اشاره به پیش رو بودن آغازسال تحصیلی 96- 95 برنامه ریزی در این راستا را مورد تأکید قرار داده و اظهار داشت: پروژه مهر فرصت مغتنمی در جهت خدمت به دانش آموزان است.

وی شوراهای آ موزش و پرورش را تبلور اتاق فکر آموزش و پرورش دانسته و افزود: بالاترین مقام های استان در این شورا، همراه با صاحب نظران گردهم می آیند و باید از بهترین افکار در جهت تربیت نسل جوان  استفاده کرد.

گرد، تربیت دانش آموزان را از دغدغه های مهم آموزش و پرورش دانسته و تأکید کرد: باید الگویی طراحی کرد و صاحب نظران با تدبیر و تدبر، تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و از ظرفیت های موجود آموزش و پرورش نهایت استفاده را در راستای تربیت دانش آموزان به کار برد.

این مقام مسئول  با تأکید بر نقش همدلی در شوراهای آموزش و پرورش تصریح کرد: باید همدلی و مشارکت پذیری در شوراهای آموزش و پرورش مناطق نقش خود را ایفاکند و با توان مضاعف و خدماتی که به دانش آموزان ارائه می دهیم، بخش ها، حوزه ها و ارکان دیگر دولتی با همدلی در جهت رفع کاستی ها اقدام نمائیم.

گفتنی است بررسی مشکلات فضاهای آموزشی در شهر جدید پرند، ساماندهی نیروی انسانی و برنامه ریزی جهت رصد وضعیت آسیب های اجتماعی و تهیه نقشه راه از مهمترین موارد مطرح  شده در سومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران بود.

به اشتراک بگذارید :