13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ ۰۷:۵۶:۳۲
کد مطلب:  1744745
جلسه ستاد گرامیداشت ۱۳ آبان برگزار شد

جلسه ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، رؤسای تشکل های دانش آموزی و سایر مدعوین در محل سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو؛ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل، ابراز داشت تمامی برنامه هایی که در راستای گرامیداشت  یوم الله ۱۳ آبان و روز جهانی استکبارستیزی است به نوعی هم راستا با اقدامات پدافند غیرعامل محسوب می شود.

وی همچنین ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و نام شهید حسین فهمیده ابراز داشت: شهید حسین فهمیده به تأسی از ارزشهای والای ایمانی و اعتقادی خود در راه دفاع از میهن از جان خود گذشت و از دین و میهن خود دفاع کرد.

وی در ادامه افزود: یوم‌الله ۱۳ آبان نقطه عطف سه حرکت مهم انقلابی است؛  تبعید امام،  شهادت دانش آموزان  و تسخیر لانه جاسوسی،  که به روز «مبارزه با استکبار جهانی»  نامگذاری شده است.

گنج خانلو همچنین تصریح کرد: تا به امروز تصمیم مبنی بر این است که یک تجمع به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود و همچنین مراسم نواخته شدن زنگ استکبار ستیزی در روز دوازدهم آبان در یکی از مدارس برگزار خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری با شکوه مانور فرزندان روح الله ابراز داشت:  تمامی این برنامه ها با محوریت دانش آموزان و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی انجام پذیرد.

در پایان هر یک از اعضاء  نقطه نظرات خود را در خصوص برگزاری باشکوه برنامه‌های گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان ارائه نمودند. 

به اشتراک بگذارید :