18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۱۰:۲۹:۰۳
کد مطلب:  HVvKUher
پس از اعلام نتایج نهایی:
دانش آموزان شهرستان های استان تهران نایب قهرمان سی و سومین دوره مسابقات شنای قهرمانی کشور شدند

با درخشش خیره کننده دانش آموزان ناحیه 2 ری تیم شنای شهرستان های استان تهران در سی و سومین دوره مسابقات شنای قهرمانی کشور، نایب قهرمان شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سی وسومین دوره مسابقات شنای قهرمانی کشور 16 تا 19 مرداد ماه جاری به میزبانی شهر اصفهان و در سه گروه سنی زیر ده سال ، یازده و دوازده سال، سیزده و چهارده سال، در دو استخر مروارید و انقلاب اصفهان برگزار شد.

محمد اسدنژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ری با اشاره به این که در این دوره از مسابقات بیست و دو استان در سه گروه سنی زیر ده سال ، یازده و دوازده سال ، سیزده و چهارده سال، در دو استخر مروارید و انقلاب اصفهان به رقابت پرداختند، گفت: تیم شنای شهرستانهای استان تهران پس ازتمرینات و برگزاری اردوهای مختلف ، با آمادگی و ترکیب کامل درهر سه رده سنی این مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: تیم شنای شهرستان های استان تهران، اعزامی به این مسابقات، شامل 17 نفر بود که 41 درصد آن را دانش آموزان شناگر ناحیه(2) شهر ری تشکیل داده بودند که در پایان این مسابقات تیم شنای شهرستان های استان تهران موفق به کسب 19 مدال رنگارنگ شامل 5 مدال طلا ، 7 مدال نقره و 7مدال برنز و در مجموع امتیازات کسب شده به مقام نایب قهرمانی کشور نائل شد.

این مقام مسئول، ضمن تحسین درخشش شاگران ناحیه 2 شهر ری اظهار داشت: در این مسابقات دانش آموزان شناگر ناحیه 2 شهر ری، درخشش خیره کننده ای داشتند به گونه ای که از بین 7 شناگر اعزامی از ناحیه 2 شهر ری ، 6 نفر موفق به کسب مدال شدند و از بین 19 مدال کسب شده توسط تیم شنای شهرستان های استان تهران ، 17 مدال سهم دانش آموزان شناگر ناحیه2شهر ری شد.

اسدنژاد تصریح کرد: در پایان این مسابقات تیم شنای شهرستان های استان تهران موفق به کسب 19 مدال رنگارنگ شامل 5 مدال طلا ، 7 مدال نقره و 7مدال برنز و در مجموع امتیازات کسب شده به مقام نایب قهرمانی کشور نائل شد.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: دانش آموزان شناگر ناحیه 2 شهر ری، با کسب 17 مدال ، 3 طلا و 7 نقره و 7 برنز، درخشش خیره کننده ای داشتند.

به اشتراک بگذارید :