19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ ۰۸:۱۵:۲۱
کد مطلب:  1742751
اعلام نتایج فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در سال۱۴۰۰-۱۳۹۹

نتایج فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در سال۱۴۰۰-۱۳۹۹ از سوی گروه تحقیق و پژوهش اداره کل اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،حسن مظفری؛ مدیر کل و رئیس شورای تحقیقات آموزش و پرورش استان؛ ضمن تایید و ابلاغ نتایج فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر، از مشارکت بالای فرهنگیان استان در این فراخوان تشکر کرد .

مظفری در ادامه افزود:  تقویت روحیه پژوهشگری در بین معلمان و دانش آموزان را از اولویت های آموزش و پرورش و از اهداف این جشنواره است .

حسین حسنلو؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع؛ نیز ضمن تبریک به برگزیدگان پژوهشی اظهار امیدواری کرد که راه‌یافتگان مرحله کشوری بتوانند همانند سال گذشته برای استان افتخارآفرینی کنند.

رجائی، رئیس گروه تحقیق و پژوهش نیز ضمن تقدیر از حمایت های مدیر کل محترم و معاون محترم پژوهش و برنامه ریزی و تبریک به برگزیدگان این جشنواره، عنوان کرد : بخشنامه فراخوان پژوهشگران برتر مرداد ماه امسال به ادارات مناطق ارسال شد و معلمان پژوهشگر برتر هر منطقه طبق سهمیه اعلامی به استان معرفی شدند‌. که  پس از طی فرآیند داوری تخصصی ، برگزیدگان بخش های مختلف مشخص شدند و نتایج مرحله کشوری این جشنواره نیز تا هفته پژوهش ۱۴۰۰ مشخص و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج فراخوان و فایل PDF  لیست اسامی همکاران کلیک نمایید.

به اشتراک بگذارید :