21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ ۱۷:۱۷:۵۰
کد مطلب:  1742153
در حاشیه مراسم افتتاح دو مدرسه خیرساز در شهر تهران صورت پذیرفت
دیدار سرپرست وزارت آموزش و پرورش با چند تن از فرهنگیان منطقه 18 شهر تهران

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دیدار با چند تن از فرهنگیان منطقه 18 شهر تهران، ضمن استماع نقطه نظرات و بررسی مشکلات آن ها، دستور پیگیری سریع و حل مسائل و مشکلات این همکاران را داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش صبح امروز در حاشیه آیین افتتاح پروژه های آموزشی خیر ساز منطقه ١٨ ، ضمن دیدار با چند تن از همکاران فرهنگی و استماع  نقطه نظرات و مشکلات آن ها، اظهار کرد: در سیستم تعلیم و تربیت، مشکلاتی وجود دارد که باید با طراحی الگوهای علمی، مطالعه و پژوهش بر روی مشکلات به راه حل های اساسی رسید.

وی گفت: تنها از طریق انس و الفت بین معلمان و مدیر مدرسه و حمایت و همکاری آن ها در اجرای دستورالعمل ها و بخشنامه ها است که می توان مسائل پیش روی نظام تعلیم و تربیت را مرتفع کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، ادامه داد: پیشنهاد می کنم مدیران با همفکری هم در منطقه، الگوی پیشنهادی طراحی  و به ما ارائه نمایند تا پس از بررسی های لازم آن ها را اجرا کنیم.

شایان ذکر است؛ در این دیدار سرپرست وزارت آموزش و پرورش، ضمن استماع نقطه نظرات و بررسی مسایل و مشکلات  تعدادی از همکاران، دستور پیگیری سریع و حل مسائل و مشکلات آنان را صادر کرد.

 

به اشتراک بگذارید :