26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۱۰:۲۷:۴۱
کد مطلب:  BEUTkCU8
مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک ری خبر داد:
نشست مدیران واحدهای آموزشی با موضوع پروژه مهر در ناحیه1ری برگزار شد

نخستین نشست توجیهی-کاربردی مدیران واحدهای آموزشی به منظور تبیین سیاست های ابلاغی وایجاد انسجام و وحدت رویه با موضوع پروژه مهر درمدیریت آموزش و پرورش ناحیه1ری برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، بهروز نصیری مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک ری با اشاره به تبیین سیاست های ابلاغی وایجاد انسجام و وحدت رویه در اجرای پروژه مهر، اظهار داشت : در این ستاد، آماده سازی همه جانبه مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید از نظر تأمین امکانات و تجهیزات، شاداب سازی و تعمیر مدارس و به روز رسانی دانش معلمان و مربیان اجرایی می‌شود.

دبیر ستاد پروژه مهرِ آموزش و پرورش ناحیه یک ری ضمن تقدیر از زحمات سال گذشته کارگروه های پنج گانه پروژه مهر افزود: این کمیته‌ها در حوزه ستادی باید طوری عمل نمایند تا با بهره‌گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه‌ی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم آورند.

نصیری در پایان خاطر نشان کرد : اهتمام ویژه مدیران در این مهم با هدف آغاز باشکوه وماندگار سال تحصیلی جدید در مهر95 با رویکرد اقتصاد مقاومتی  از جمله مسائلی است که باید در دستور کار ستاد پروژه مهر قرار گیرد .

شایان ذکر است در این نشست که شورای معاونین واعضای ستاد پروژه مهر ناحیه1ری  و مدیران متوسطه حضور داشتند، روسای کمیته ها ینج گانه ستاد پروژه مهر به تبیین سیاست ها واقدامات مورد انتظار در حوزه ی عملیاتی خود پرداختند.

 

 

به اشتراک بگذارید :