28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ ۰۹:۲۲:۰۶
کد مطلب:  qCm1SK72
مدیرآموزش و پرورش کهریزک همراه با فصل آماده سازی مدارس :
عملیات عمرانی آموزشگاه خیری مرحومه صرامی آغاز شد

عملیات عمرانی آموزشگاه خیری مرحومه صرامی با حضور مدیرآموزش و پرورش کهریزک، بخشدار، امام جمعه باقرشهر، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران، ، جامعه خیرین سلامت، جامعه خیرین معلولین، در روستای دهنو منطقه کهریزک آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک در ادامه این مراسم ضمن ابراز خرسندی از شروع به کار این پروژه، اظهار داشت: با توجه به کهولت بنای آموزشگاه موجود، ضرورت ایجاب می کرد مدرسه ای جدید در فضایی بزرگتر برای دانش آموزان روستای دهنو احداث شود  تا بتوانند در فضای آموزشی مطلوب تری به کسب علم و دانش بپردازند.

وی افزود : به حمد الهی  یکی از خیرین محترم پس از بازدید از فضا، و توجه به نیاز دانش آموزان منطقه  تقبل نمود که یک باب آموزشگاه جهت کسب علم و دانش و فضیلت دانش آموزان این منطقه احداث نموده و در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.
افضلی نیا در پایان خاطرنشان کرد: آموزشگاه ابتدایی خیری مرحومه صرامی با 6 کلاس به مساحت تقریبی 1000 متر مربع و با همت خیر نیک اندیش حیدرعلی حاجیان در روستای دهنو این منطقه احداث می شود.

 

به اشتراک بگذارید :