23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۱۴:۰۲:۲۴
کد مطلب:  1739191
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان خبر داد:
آغاز ثبت نام دومین دوره جشنواره فرهنگی _هنری علمدار

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: دانش آموزان و معلمان می توانند تا 15 آذر آثار خود را از طریق وب سایت: Alamdar.kermanedu.ir و یا سامانه شاد ارسال کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، جمیل عباسی غریب با اشاره به موضوعات و محورهای دومین جشنواره فرهنگی ، هنری علمدار اظهار داشت: ساده زیستی، وفاداری به رهبری، احترام به پدر و مادر، مدرسه و مکتب درس آموز، اتحاد ملی و ... از منظر شهید حاج قاسم سلیمانی از مهم ترین موضوعات این جشنواره محسوب می شود. وی افزود: فرهنگیان می توانند در رشته های نمایشنامه نویسی، فیلم کوتاه، نماهنگ، شعر، دانش آموزان ابتدایی دوره اول در رشته نقاشی، دانش آموزان ابتدایی دوره دوم در رشته های خط ریز، نقاشی، دانش آموزان متوسطه اول در رشته های عکاسی، شعر، نقاشی دیجیتال و دانش آموزان متوسطه دوم در رشته های داستانک، ویدیو کست و شعر آثار خود را ارسال کنند. 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گیلان خاطرنشان کرد:  از زمان آغاز  ثبت نامِ دومین جشنواره علمدار از 15 مهر تاکنون، گیلان با 1091 شرکت کننده  رتبه اول را در میان 32 استان کشور از آنِ خود کرده است.

عباسی غریب خاطرنشان کرد: تمامی معلمان و دانش آموزان تا ۱۵ آذر ماه و از طریق وب  سایت: Alamdar.kermanedu.ir و یا از طریق شبکه شاد به نشانی@alamdar99  فرصت دارند تا در این جشنواره شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :