22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۱۲:۰۸:۰۰
کد مطلب:  1739073
در منطقه 4 آموزش و پرورش شهر تهران صورت پذیرفت
افتتاحیه سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی شهید عراقی

سالن ورزشی وزنه برداری با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری و ریاست آموزش و پرورش منطقه 4 و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته افتتاح گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، سالن ورزشی وزنه برداری مجموعه شهید عراقی بر اساس تفاهم نامه ای که بین آموزش و پرورش منطقه 4 و هیئت وزنه برداری استان تهران عقد شد با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری و مدیر آموزش و پرورش منطقه 4 و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته افتتاح گردید.

 

گفتنی است این سالن در دو بخش دختران و پسران فعالیت خواهد داشت و از 4 آبان ماه  فعالیت خود را آغاز می کند.هدف از عقد این تفاهم نامه توسعه همکاری های مشترک بین آموزش و پرورش و فدراسیون وزنه برداری می باشد تا بتوان با شناسایی استعداد های دانش آموزان  آنها را به سمت مسابقات قهرمانی هدایت کرد و بتوان از ظرفیت ها و توانمندی های هر دو حوزه در جهت شکوفایی استعداد های آینده سازان این کشور به نحو شایسته استفاده کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس توافق های صورت گرفته مقرر شد مکاتبات لازم از سوی فدراسیون وزنه برداری و فدراسیون ورزش دانش اموزی جهت برگزاری مسابقات بالای 13سال را با این اداره صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :