23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ ۱۶:۲۰:۵۱
کد مطلب:  1737869
در ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان آذربایجان شرقی؛
گل محمد زاده: بسیج دانش آموزی بهترین بستر برای تربیت فرماندهان، مدیران و جوانان انقلابی است

صبح امروز ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان آذربایجان شرقی با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سرهنگ الیاس گل محمد زاده در این برنامه گفت: مربیان باید با روحیه جهادی در کلاس‌ها حاضر شده تا آموزش ها تاثیرگذار باشند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی افزود: برای اعزام راهیان نور باید آمادگی لازم را داشته باشیم و از اسفندماه این ماموریت مهم فرهنگی را به نحو احسن انجام بدهیم.

گل محمد زاده خاطر نشان کرد: فعالیتهای آموزش و پرورش در این مدت کرونائی جهادی بوده و آموزش قطع نشد.

وی به ارتباط بین بخشی بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان با آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: این سه بخش مخصوصا در دوران وجود بیماری کرونا در کنار هم بوده و یار یکدیگر بودند.

در ابتدای برنامه وحید فرشباف مسئول بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی هم گفت: شهادت محمد حسین فهمیده به عنوان نقطه عطفی در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در قشر جوان و نوجوان است.

فرشباف همچنین افزود: همراهی و هماهنگی آموزش و پرورش استان در تحقق اهداف و برنامه‌های بسیج دانش آموزی ارزشمند و شایان توجه است.

مسئول بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به کمک های مومنانه اشاره کرد و گفت: در حوزه کمک های مومنان با توزیع ۴۲ هزار بسته لوازم التحریر و 220 میلیارد ریال بسته معیشتی بسیج دانش آموزی استان گام های ارزشمندی برداشته است./عباسی بیشک

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :